Y
Ü
K
L
E
N
İ
Y
O
R

Diyetisyen

Andulasyon terapi : Akut ve Kronik Ağrı Sorunları, Aşırı Kilo, Bölgesel Yağlanma İç Organ Yağlanması Sorunları, Ödem, Selülit, Varis vb. Dolaşım Sorunları, Uykusuzluk, Stres ve Tükenmişlik Sendromu, Huzursuz Bacak Sendromu, Kabızlık, Bağırsak Tembelliği vb. Metabolizma Sorunları gibi bir çok problemin tedavi sürecinde ANDULASYON teknolojisi kullanılmaktadır. 

Hobraz Plus : Cildin altına temas ederek kollejen üretimini arttırır ve cilt dokusunu yeniden biçimlendirir. Bu şekilde bölgesel incelme ve sıkılaşma sağlar. 

Veya BÖLGESEL İNCELME VE SIKILAŞMADA ETKİLİDİR. 

Magic Sound:  Ultrasonic ses dalgaları kullanılarak bölgesel yağlanmanın ve selülitlerin giderilmesinde etkilidir. 2 ile 10 cm’e kadar incelme elde etmenizi sağlar.  

Veya BÖLGESEL YAĞLANMANIN GİDERİLMESİNDE ETKİLİDİR. 

PASİF JİMNASTİK: Vücutta aktif olarak çalışan kasların yanında, çalışamayan kaslarımız da bulunuyor. Pasif jimnastik çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlıyor. Pasif jimnastik vücuda egzersiz yapılıyor gibi etki verirken enerji harcattığı için dolayısıyla metabolizmada fazla çalışmaya bağlı olarak kalori yakımı olur. Aynı zamanda vücuda gönderilen radyo dalgaları yağ dokularını uyarır ve yağların vücuttan atımına yardımcı olur.  

Veya ÇALIŞMAYAN KASLARI ÇALIŞTIRARAK ENERJİ HARCATIR VE KİLO KAYBI SAĞLAR.  

G5 masajı : SELÜLİT TEDAVİSİNDE VE BÖLGESEL İNCELMEDE ETKİLİDİR.